Fußpartie

Nostalgické vlaky Králický Sněžník (červenec až září 2016)

Od 2. července do 17. září se můžete každou sobotu svézt mezi Českou Třebovou, Letohradem, Dolní Lipkou a Červeným Potokem sezonními vlaky Králický Sněžník. Na nich se budou pravidelně střídat parní a motorová historická vozidla.
Nostalgické jízdy do oblasti Králického Sněžníku jsou opravdovým zážitkem, neboť zprostředkovávají krásy regionu vnímané pocity cestujících v minulých dobách, a to za cenu běžného jízdného s příplatkem pouhých 15 Kč. V každé ze zastávek máte možnost vydat se na toulky za nespočtem turisticky zajímavých míst, ať už pro milovníky sportu, přírody nebo historie.


 
Jízdní řády vlaků Králický Sněžník - Osobní vlak 20017 Králický Sněžník:
Stanice/zastávka, Příjezd, Odjezd
Česká Třebová, -, 8:26
Ústí n. O. město, 8:39, 8:40
Ústí nad Orlicí, 8:43, 8:53
Dolní Libchavy, 8:58, 8:59
Lanšperk, 9:05, 9:09
Dolní Dobrouč, 9:13, 9:14
Letohrad, 9:20, 9:47
Jablonné nad Orlicí, 10:01, 10:02
Těchonín, 10:11, 10:12
Mladkov, 10:19, 10:20
Lichkov, 10:26, 10:27
Dolní Lipka, 10:36, 10:48
Prostřední Lipka, 10:54, 10:55
Červený Potok 10:59, -


Jízdní řády vlaků Králický Sněžník - Osobní vlak 20016 Králický Sněžník:
Stanice/zastávka, Příjezd, Odjezd
Červený Potok, -, 14:32
Prostřední Lipka, 14:36, 14:38
Dolní Lipka, 14:44, 14:46
Lichkov, 14:55, 15:14
Mladkov, 15:19, 15:20
Těchonín, 15:26, 15:29
Jablonné nad Orlicí, 15:40, 15:42
Letohrad, 15:55, 16:18
Dolní Dobrouč, 16:23, 16:24
Lanšperk, 16:29, 16:30
Dolní Libchavy, 16:36, 16:37
Ústí nad Orlicí, 16:42, 17:17
Ústí n. O. město, 17:19, 17:20
Česká Třebová 17:34, -


Parní lokomotiva: 2., 9. a 23. 7., 6. a 20. 8., 3., 10. a 17. 9.
Motorový vůz: 16. a 30. 7., 13. a 27. 8.


Letošní novinkou je zařazení bufetového vozu u parních vlaků o sobotách 2., 9. a 23. července a 6. srpna.

Tipy na výlety v turistické oblasti Králický Sněžník najdete například na www.kralickysneznik.net

Zdroj: www.cd.cz

Rezervace

R

y

c

h

l

á

 

r

e

z

e

r

v

a

c

e