04Ve středu 16. listopadu od 19:00 se u nás uskutečnil hudební večer "Po stopách českých zpěvaček". Vystoupila Jaruška Havlíčková a Vendula Steidlová. Jako host přijala pozvání i kytaristka Magdaléna Motlová. Za skvělé vystoupení jim moc děkujeme.

Číst dál: Hudební večer "Po stopách českých zpěvaček" v Lesní bráně »

161108 svatomartinske
 Dnes nám dorazila dodávka svatomartinských vín, tak si na pátek nezapomeňte rezervovat stůl.

Číst dál: Svatomartinské je tady! »

161031 husaPřijďte v pátek 11. listopadu do Lesní brány. Kromě svatomartinského vína budete moci ochutnat také bramborové lívance s koprovou brynzou, dýňový krém se zázvorem, husu na jablkách a brusinkách se zelím a špekovým knedlíkem, nebo Créme Brulée.
Prosíme vás o rezervaci míst na telefonu 603 230 750. Restaurace bude otevřena od 16 do 22 hodin.

Číst dál: Na pátek 11. listopadu připravujeme Svatomartinské menu »

penzion rokuPenzion Lesní brána se hlasováním hostů dostal mezi 10 nejlepších penzionů roku 2016 a získal tak nominaci na titul Penzion roku 2016, který každoročně uděluje Asociace hotelů a restaurací České republiky.
K nominaci prezident AHR ČR ing. Václav Stárek uvedl: „Dovolte, abych Vám, v souvislosti s kandidaturou na Výroční cenu AHR ČR 2016 v kategorii Penzion roku, vyjádřil úctu naší asociace k samotné nominaci. Jsme přesvědčeni, že úsilí, které věnujete vysoké kvalitě nabízených služeb, významnou měrou přispívá k dobrému renomé našeho oboru a tím v neposlední řadě i naší asociace.“

Číst dál: Penzion Lesní brána mezi TOP 10 penziony roku 2016 »